Це новий та сучасний розважальний центр, котрий вміщає в себе новітній 5-зальний кінокомплекс, із загальною кількістю у 953 місця. Найбільший кінозал являється одночасно концерт-холом, де планується проведення наймаштабніших концертів сучасних зірок.
На 2-му поверсі знаходиться Дитячий розважальний комплекс "Смугастий носоріг", де працюватиме дитяче містечко для дітей віком від 1 до 8 років, лабіринт, зона ігрових автоматів, кафе, театр, дитяча перукарня і арт-зона в котрій відбуватимуться заняття для дітей і майстер-класи для дорослих на постійній основі.
Поверхом вище чекає на своїх відвідувачів "George`s club" - це боулінг більярд клуб, який орієнтований на сімейний та молодіжний відпочинок, де проводитимуться на постійній основі різного типу турніри та вечірки.
І ще одна цікава зона нашого комплексу - Force Arena. Це найбільша та найсучасніша в Західній Україні кіберспортивна арена, де проводитимуться турніри із самих популярних дисциплін, а саме: Counter-Strike: Global Offensive, DOTA 2, World of Tanks, Hearthtone та інших.
А на 4-му поверсі Розважального Центру знаходиться фуд-корт, де Вас пригощатимуть смачною їжею заклади із кухнею різного типу та національностей. І саме цікаве, що Ви маєте змогу присісти не лише всередині закладу, а й зовні - на великій терасі з милуючим краєвидом!